. Запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 | ХоривАгроТех

Запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30

Запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT

Запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30У Вас модель зернозбирального комбайна КЛААС КОМПАКТ? А жнива вже на носі? І потрібно терміново провести ремонтні роботи Вашої сільськогосподарської техніки? Тоді Вам потрібно купити запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 в нашому магазині ХАТ.

У нашому каталозі http://agrocrop.in.ua/zapchasty-dlia-kombajnov/claas-kombajny/ є все необхідне, що потребує якісного ремонту для зернозбирального комбайну такого типу: ремені, бичі молотильного барабану, ножі коси, варіатори, шківи, вали, шестерні до КПП, зірочки, фільтри, зернові елеватори, транспортери похилої камери, привідні ланцюги, пальці, підшипники, вали і підшипники соломотрясів, а також інше.

На комбайнах CLAAS COMPACT використовується двигун Perkins 4.154, що має перевагу в надійності та невибагливості. Вчасно ремонтуйте двигун та робіть його огляд. Інколи краще замінити поршневі кільця і прокладку ГБЦ, щоб двигун запрацював як новий. У нас також є все необхідне для ремонту таких агрегатів: прокладки, поршні, вкладиші та інше. На складі можна придбати і отримати доставкою по Україні водяні помпи та паливні насоси ручної підкачки.

У нас можна придбати запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 нового ти вживаного типу

У нас можна придбати запчастини до комбайнів CLAAS COMPACT 20, 25, 30 не тільки нові із складів Європейських виробників, де ми купуємо весь наш товар. А також і замовити бу запчастини із розборок.

Як замовити бу запчастину? Надішліть нам фото по вайберу (098) 838-53-32 потрібної Вам деталі або надайте нам її каталоговий номер. Інколи можна придбати вживану деталь в доброму стані за майже вдвічі меншою ціною, та ще й в оригіналі.

Ми привозимо товар щотижня. Тому обробка і поставка відбувається дуже швидко, а головне зручно і вигідно для Вас.

Телефонуйте нам (098) 838-53-32 і ми відповімо Вам на всі питання. Працюємо щоденно, без вихідних та перерв.