Амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачі

амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачіКомпанія ХоривАгроТех пропонує Вам придбати високоякісні амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачі, іноземного виробництва: Belarus, Claas, Case IH, David Brown, Deutz Fahr, Dieteg, Fendt, Fiat, Ford, Fritzmeier, John Deere, Lamborghini, Massey Ferguson, Mauser, Mercedes Benz, Merlo, New Holland, Renault, Same, Steyr, Zetor, Volvo, JCB, CAT, Komatsu.

Всі амортизатори виготовлені за світовими стандартами та згідно всіх вимог. Основним виробником, який представлений в нашому магазині, є AgroJan, який виготовляє продукцію під брендом AgroParts.

Радимо також ознайомитися із каталогами інших запчасти в розділі запчастини, де ви можете вибрати наступні каталоги: запчастини до комбайнів, запчастини до тракторів, запчастини до двигунів.

Амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачі: швидко та недорого

Ми пропонуємо Вам амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачі під замовлення. Але якщо потрібний амортизатор є в нас на складі – ми вишлемо Вам його в день замовлення.

Більшість амортизаторів ми доставляємо Вам після замовлення. Строк доставки може становити від трьох до десяти днів. Все залежить від особливості та характеристик Вашої сільськогосподарської техніки.

Більшість амортизаторів продається в фірмових аналогах, але є і в оригіналі. Про ці деталі дізнавайтесь в наших менеджерів по телефону.

Запчастини надсилаємо по всій території України, в будь яку точку – головне щоб у Вашому населеному пункті було поштове відділення. Основною службою доставки, якою здійснюється 90% відправлень, є Нова Пошта.

Також ми можемо пишатися тим, що ми маємо можливість робити знижки нашим постійним покупцям. Тому купуючи у нас постійно амортизатори до комбайнів, тракторів, навантажувачів, екскаваторів, іншої техніки, Ви можете розраховувати на знижку.

Амортизатори на комбайни, трактори, навантажувачі: спосіб замовлення

Замовити амортизатори на комбайни, трактори, екскаватори, навантажувачі, преси, , іншу сільськогосподарську чи будівельну техніку можна наступними способами:

  • Надіслати нам запит на електронну пошту. В запиті вказати каталожний номер амортизатора, модель техніки, яку роль виконує (стабілізатор ходової, підіймання люка, дверей, іншого);
  • Надіслати запит на вайбер. В запиті потрібно вказати ту ж саму інформацію, що і в електронному листі на пошту, а також додатково можна надіслати фото амортизатора.
  • Зателефонувавши нам по номерам, вказаним на сторінці «контакти». По телефону надати чіткі відповіді, що вашої замінної деталі, Вашої техніки та іншого.

Якщо запчастина є в наявності – то обробка запиту проводиться дуже швидко. Також на швидкість обробки впливає обсяг наданої Вами інформації.