. Актуальність професії експерта оцінювача. Вибираємо майбутню професію дитині - HorivAgroTeh

Актуальність професії експерта оцінювача. Вибираємо майбутню професію дитині

Всім батькам потрібно допомагати своїм дітям у виборі майбутньої професії. Їм потрібно розповідати про ті, які існують в наших країнах. Тому ми вирішили сьогодні розповісти про незалежного експерта оцінювача. Ми звернулися до оціночної компанії Хорив і дізналися, що ж це за професія і як кажуть «із чим її їдять». Кому цікаве майбутнє своєї дитини, радимо прочитати цю статтю.

Професію експерта оцінювача можна поділити на три основних напрямку. Бути експертом у всіх не вийде, адже кожен із цих напрямків дуже об’ємний і індивідуальний. В кожному є свої тонкощі, певний напрямок законів і стандартів. Краще бути професіоналом в одному, чим дилетантом без підготовки і базового практичного досвіду.

Експерт по оцінюванню збитків

Експерт по оцінюванні збитків має добре володіти знаннями по витратах на ремонтно-відновлювальні роботи. Наприклад, потрібно оцінити збиток квартири після затоплення. Потрібно прорахувати всі витрати на ремонтні роботи, а це наявність обов’язкових знань щодо будівництва. При оцінці збитку пошкодженого автомобіля внаслідок ДТП, потрібно добре орієнтуватися в цьому напрямку, володіти знаннями щодо будови КТЗ і його ремонту.

Напрямок із оцінки збитків завжди насичений різноманітною роботою. Але і є досить напруженим через постійні конфліктні ситуації, свідком яких стає експерт оцінювач. Потрібно мати залізні нерви.

Оцінювач нерухомості

Оцінювач нерухомості це експерт в житловій і комерційній нерухомості. Він має добре знати той населений пункт, де працює. Якщо чесно, то не може оцінювач Москви, добре орієнтуватися в цінах на квартири в Києві. Кожен мегаполіс має свої особливості, так саме як і кожне село.

Потрібно знайти, скільки може коштувати той чи інший гараж, офіс, склад. Якісні експерти завжди дають платні консультації щодо вартості нерухомого майна. Цей напрямок оціночної діяльності є досить цікавим.

Оцінювач інтелектуальної власності і цінних паперів

Оцінювач майна, а саме експерт із оцінки інтелектуальної власності і цінних паперів – це один із складних напрямків. Звісно, що можна визначити вартість торгової марки методом заміщення. Тобто прорахувати, скільки буде коштувати створення аналогічної торгової марки. Але якщо ця торгова марка Apple або LG? І вона приносить дохід в мільярдах? Тут потрібно провести колосальну і ювелірну роботу.

Акції, векселі та інші цінні папери мають свої унікальні особливості.

Всі ці напрямки є цікавими, особливими і перспективними. Можливо щось сподобається і вашій дитині.