Експертна оцінка сільськогосподарського обладнання, техніки

Експертна оцінка сільськогосподарського обладнання, технікиЕкспертна оцінка сільськогосподарського обладнання, техніки вирішує сьогодні велику кількість задач. Але спочатку розберемось, що мається на увазі під с/г обладнанням. Під цим обладнанням мається на увазі різноманітне фермерське устаткування (доїльні апарати, молочні центрифуги, бочки для пестицидів, садовий інвентар, газонокосарки, лінія виробництв добрив та іншого, плуги, культиватори тощо), а також с/г техніку (комбайни, трактори, преси-підбирачі, навантажувачі та інше).

Розібравшись, що мається на увазі під с/г обладнанням та технікою, ми можемо перейти до основних задач, які може вирішити саме експертна оцінка майна www.khoriv.kiev.ua.

Основні цілі незалежної експертної оцінки майна:

 • Пред’явлення в суді (судові процеси, спори, подання позову до суду, оформлення права на спадщину через суд, сплати судового збору).
 • Пред’явлення в банку, банківських установах (для отримання кредиту, укладення договору іпотеки, залучення кредитних коштів під заставу майна).
 • Для залучення інвестицій в компанію.
 • Для продажу, купівлі, дарування, успадкування, міни.
 • Для бухгалтерського обліку (балансу, переоцінки активів, уставного капіталу, фонду компанії).
 • Для пред’явлення в фіскальній службі, соціальні службі, посольстві, консульстві та інше.
 • Для власних потреб, у тому числі для прийняття управлінських рішень.

Які документи потрібні для проведення експертної оцінки сільськогосподарського обладнання, техніки?

Для проведення експертної оцінки сільськогосподарського обладнання, техніки потрібна надати наступні документи:

 • Документи, що посвідчують право власності на оцінюване майно (договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності або інший).
 • Документ, що посвідчує замовника – фізичну чи юридичну особу (свідоцтво про реєстрацію, виписку, паспорт).
 • Технічна документація на устаткування, обладнання, техніку, інвентар.
 • Також оцінювач може просити у замовника надати список оцінюваного майна, бухгалтерську документацію щодо балансової вартості, лист з проханням проведення оцінки.

Більш детально про незалежну оцінку можна прочитати на сайті оціночної компанії Хорив.

 

Строки виконання експертної оцінки сільськогосподарського обладнання, техніки

Строки виконання експертної оцінки сільськогосподарського обладнання, техніки може складати від одного дня і більше. При формування строків виконання і формування звіту про оцінку, потрібну мати інформацію щодо оцінюваного об’єкту.

На строки також впливають особливість та унікальність майна, його кількість, мета оцінки.

Для отримання якісної консультації, радимо Вам надіслати основні дані щодо Вашого с/г устаткування, техніки, нам на пошту – ми відповімо Вам по вартості і термінах виконання в максимально короткі строки.

Якщо Вам потрібно оцінити нерухомість (будівлю, споруду, нежитлове або житлове приміщення, земельну ділянку, квартиру, гараж, будинок) радимо Вам скористатися більш детальною інформацією, яку Ви знайдете на сайті компанії Хорив.